Chemické sloučeniny – chemická vazba, názvosloví jednoduchých anorganických a organických sloučenin.

Chemie pro 7. ročník ZŠ.
Kurz obsahuje: 1× výukové video 3× ověřovací testy
Vzdělávací kurz pro žáky 7. ročníku základních škol je součástí předmětu chemie. Budeme se v něm věnovat chemickým sloučeninám. Vysvětlíme si pojem chemická vazba a vazby si rozdělíme na kovalentní, koordinačně-kovalentní, iontové a kovové. Dále se zaměříme na názvosloví jednoduchých anorganických a organických sloučenin. Uvedeme si příklady sloučenin, například methan, vodu či modrou skalici.

Náhledy z výukového kurzu „Chemické sloučeniny – chemická vazba, názvosloví jednoduchých anorganických a organických sloučenin.”

1. náhled výukového kurzu Chemické sloučeniny – chemická vazba, názvosloví jednoduchých anorganických a organických sloučenin.
2. náhled výukového kurzu Chemické sloučeniny – chemická vazba, názvosloví jednoduchých anorganických a organických sloučenin.
3. náhled výukového kurzu Chemické sloučeniny – chemická vazba, názvosloví jednoduchých anorganických a organických sloučenin.
4. náhled výukového kurzu Chemické sloučeniny – chemická vazba, názvosloví jednoduchých anorganických a organických sloučenin.
5. náhled výukového kurzu Chemické sloučeniny – chemická vazba, názvosloví jednoduchých anorganických a organických sloučenin.
6. náhled výukového kurzu Chemické sloučeniny – chemická vazba, názvosloví jednoduchých anorganických a organických sloučenin.
Cena kurzu je 28,- CZK
Kurz je po zakoupení přístupný 90 dnů.
Zadání kurzu či testu studentům k vypracování